Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3677

Odcinki
W odcinku 3677

Igor traci córkę!

Kompletnie rozbity Igor wpada do Kamila i wyznaje, że zdradził Elę i zniszczył swoją rodzinę! Hoffer każe mu zrobić wszystko, by ją odzyskać. Tymczasem Igor traci również córkę, która wyprowadza się do Eli! Kolejna próba rozmowy z Elżbietą kończy się fiaskiem. Nagle Jaworska alarmuje Nowaka - ktoś podrzucił zmasakrowanego i nieprzytomnego Oskara przed jej blok!

Kopciowa w szoku! Syn Sokoła wychodzi z szafy?!

Kopciowa jest rozdarta - chce powiedzieć ukochanemu Zbyszkowi, że jego syn jest gejem, jednak czuje, że to Marcel powinien szczerze porozmawiać z ojcem. Helena prosi Wojtka, żeby przekonał go do wyjawienia prawdy... Niespodziewanie, podczas pożegnalnego obiadu, Marcel przedstawia wszystkim swojego ukochanego Witka, z którym weźmie ślub! Co na to Sokół?!

Grzesiek Smolny potrzebuje ratunku!

Smolny z byłą żoną przychodzą na rozmowę do dyrektorki szkoły Grześka i okazuje się, że nie zamierza ona nikogo karać za pobicie, a jedynie urządzić pogadankę na temat przemocy. Krzysztof jest wściekły, wie że prześladowcy jego syna poczują się bezkarni. Wpisuje Grześka ze szkoły! Tymczasem Basia odkrywa na rękawach bluzy chłopca plamy krwi…

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

Aktualności