Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3667

Odcinki
W odcinku 3667
W odcinku 3667

Ula marzy o szczęściu taty, Boska o szczęściu córki – te marzenia się wykluczają!!!

Ula wypytuje Jagnę o jej uczucia do Kamila. Terapeutka niepewnie mówi dziewczynie, że z jej ojcem łączy ich tylko przyjaźń. Hofferówna jest wyraźnie zawiedziona… Tymczasem Kamil wypisuje matkę Kolendy ze szpitala. Boska bardzo żałuje, że nie będą rodziną… W drodze do domu matka wyrzuca Ani, że aż tak oszukuje Kamila! Przecież niedługo urodzi jego dziecko!!!

Syn Smolnego zaginął!

Do Smolnego wpada zrozpaczona jego była żona – ich syn zniknął! Prosi Krzysztofa o pomoc. Razem jadą szukać Grześka w Poznaniu... Tymczasem Ada rozmawia z ojcem 10-letniej dziewczynki - ofiary seryjnego zabójcy. Dociera do niej bezmiar okrucieństwa bestii... Nie wie, że w tym samym czasie szef wydawnictwa Basi spotyka się z Gwiazdą – chcą z jej książki zrobić serial, który... ofiary bestii ma gdzieś!!

Roma cały czas knuje...

Marta zabiera Ksawerego na próbne zdjęcia z Gębą. Syn Konarskiej jest przeszczęśliwy – może porozmawiać ze swoim idolem! Na dodatek widzi, że w studio Gęba wygrywa starcie z trudnym gościem programu! Roma jest jeszcze bardziej zadowolona - chwali Gębę i ciśnie, żeby tak trzymał ! Przejmował inicjatywę, a wtedy... skutecznie wygryzą Martę!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności