Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3644

Odcinki
Na Wspólnej - 3644
Na Wspólnej - 3644

Antosia dokonała aborcji w Czechach – jakie będą konsekwencje?!

Po zabiegu usunięcia ciąży Antosia z Weroniką spędzają noc w czeskim hotelu. Dziewczyna dziękuje mamie, że przywiozła ją do kliniki. Rano, gdy wyruszają w powrotną drogę do Warszawy, o podwózkę prosi dziewczyna, którą Antosia poznała w szpitalu. Weronika się zgadza, ale w czasie jazdy gorzko tego żałuje – młoda kobieta dostaje ataku paniki, chwyta za kierownicę i… doprowadza do wypadku!!!

Śledztwo Igora nabiera tempa – piękną Bradecką gnębi były mąż?!

Igor przed klubem wpada na Bociana - trener wręcza Igorowi pakunek z próbkami „suplementów”. Podczas treningu szefowa Bradecka oznajmia Nowakowi, że Bocianowski właśnie został zwolniony za wciskanie jej klientom niedozwolonych substancji. Przez nie właśnie zginął Bartek, który brał narkotyki! Judyta mówi Igorowi o swoim byłym mężu – według niej to on stoi za wszystkimi aferami wokół jej klubu…

Hebel spotyka się duchem Niuńka?!

Notariusz odczytuje testament Niuńka – jego była żona Dana otrzymuje w spadku piękną willę, a córka… dom pogrzebowy! Roksana jest w szoku - nie rozumie, dlaczego ojciec pozbawił jej dachu nad głową! Hebel prosi, by chociaż zobaczyła ten zakład pogrzebowy. Roxy przeżywa tam traumatyczne chwile… Wieczorem Ryszard jedzie na spotkanie z… duchem?!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności