Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3642

Odcinki
Na Wspólnej - 3642
Na Wspólnej - 3642

Iga ma dość mężczyzn?!

Iga odbiera ze szpitala Roberta. Ten próbuje umówić się z nią na kolację, jednak widząc speszoną minę Przybysz, wycofuje się z tego żartem. Iga zwierza się Marcie, że Michał i Robert próbują do niej startować – a jej dobrze samej z dzieckiem… Wieczorem Tadeusiak wpada do Igi z kwiatami!

Jarek zwycięski i… rozczarowany Elizą!

Junior spotyka przed szkołą nauczycielkę fizyki, która… odchodzi z pracy! Syn Bergów z dumą mówi koledze, że ich gnębicielka skapitulowała dzięki jego tacie. Kumpel w nagrodę częstuje Juniora papierosem... Tymczasem Jarek przypadkowo znajduje pendrive z nagraniem wywiadu Wojtka z Elizą. Berg jest zaskoczony i bardzo rozczarowany tym, co słyszy z ust żony…

Igor w niebezpieczeństwie?!

Igor zdaje relację Naczelnemu – jeśli chodzi o dopalacze, klub Bradeckiej jest czysty. Judyta i jej pracownicy coś jednak ukrywają – nie chcą rozmawiać o zakatowanym Bartku Jaworskim. Igor jako Czarek pojawia się znowu na treningu – przypadkiem słyszy, jak trener Bocian odmawia czegoś Bradeckiej mówiąc, że nie chce być drugim Bartkiem! Gdy Igor się kąpie, Bradecka przeszukuje rzeczy osobiste Nowaka i odkrywa, że jest on dziennikarzem!!!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności