Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3629

Odcinki
Na Wspólnej - 3629
Na Wspólnej - 3629

Magda oszukuje Zakościelnego, a Czerski… ukrywa swój romans z Anetą!

Zakościelny budzi się z koszmaru przy kochance. Wyznaje, że śniła mu się żona - czuje, że Justyna wie o ich romansie i mści się wysyłając anonimy do jego klienta. Magda udaje, że współczuje kochankowi…Tymczasem Darek wychodząc z biura spotyka Anetę która mówi mu, że ma sprawę do Czerskiego. Kiedy Żbik znika, Mariusz… zaczyna ją całować!

Maria nie odpuszcza – prosi policję o pomoc w sprawie przyjaciółki!

Maria decyduje się zgłosić swoje podejrzenia policji. Dzielnicowy poważnie traktuje jej obawy i idzie sprawdzić sytuację pani Bożeny. Sąsiad wpuszcza go do mieszkania schorowanej, śpiącej kobiety. Mężczyzna ma dokument, który zaświadcza, że zobowiązał się do dozgonnej opieki nad Bożeną w zamian za… jej mieszkanie! Marii nie daje to spokoju – ze swoich trosk zwierza się Kopciowej. Ta ma plan!

Dramatyczny zwrot – Majkę kiłą zaraził… Kuba?!

Majka odbiera wyniki badań - dziewczyna ma kiłę! W tym czasie Kuba prosi Dexa o poradę – ma jakąś wstydliwą przypadłość… Majka zamierza wyznać Brzozowskiemu prawdę o zdradzie z Dexem, ale gdy zaczyna mówić mu o chorobie wenerycznej… Kuba ją przeprasza! Jest przekonany, że to on ją zaraził – w Berlinie całował się z dziewczyną!!!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności