Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3628

Odcinki
Na Wspólnej - 3628
Na Wspólnej - 3628

Maria martwi się o licealną koleżankę – ma złe przeczucia…

Ziębowa wspomina dawno niewidzianą koleżankę - Bożenkę. Bezskutecznie próbuje się do niej dodzwonić. W końcu zdobywa adres przyjaciółki i wybiera się do niej. Niestety, nikt nie otwiera drzwi. Do Ziębowej wychodzi sąsiad – to on dba o Bożenę, która jest po operacji i nie chce nikogo widzieć. Maria wyznaje Włodkowi, że ma jakieś złe przeczucia…

Strzelanina na zaręczynach u Hebla!

U Hebla odbywa się dziś uroczysty obiad z niespodzianką - zaręczynami jego chrześniaka i Roksany. Ryszard szczerze obawia się reakcji Niuńka, który ma oddać córkę Sebie… Kiedy pojawia dron z pierścionkiem zaręczynowym, zszokowany ojciec Roxy… sięga po spluwę i strzela!!! Seba jest w rozpaczy - jego niespodziankę diabli wzięli!

Majka złapała od Dexa… chorobę weneryczną?!

Majka i Kubą wracają do Warszawy. Brzozowski wyczuwa napięcie ze strony Dexa, co kumpel tłumaczy ciężką sesją. Za to Maja nie chce się witać z przyjaciółmi, bo ma jakąś infekcję. Kiedy zjawia się u lekarza, ten stwierdza, że mogą to być objawy… choroby wenerycznej! Wściekła Majka dopada Dexa - oskarża go o zarażenie i każe mu się przebadać!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności