Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3626

Odcinki
Na Wspólnej - 3596
Na Wspólnej - 3596

Ada porażona – już wie, co jej ojciec chciał zrobić Basi!

Ada napada na ojca – ma jej natychmiast powiedzieć, o co była jego awantura z rodzicami Daniela! Baliszewski nie ma wyjścia – wyznaje córce, że kiedyś próbował zgwałcić Basię. Wstrząśnięta dziewczyna patrzy na niego z nienawiścią i… ucieka. Daniel pociesza zapłakaną Adę - to historia ich rodziców, a oni mają napisać swoją…Wieczorem Baliszewski dzwoni do Basi! Chce się spotkać i porozmawiać w cztery oczy. Co zamierza?

Hebel zepsuje chrześniakowi zaręczyny?!

Hebel zauważa w swoim ogrodzie latający dron. Podejrzewa, że to szpieg - próbuje strącić urządzenie kamieniem. W końcu dopada operatora drona, którym jest… Seba! Okazuje się, że jego chrześniak trenuje lot z pierścionkiem zaręczynowym dla ukochanej. Ryszard chwyta za stery i po chwili… dron z biżuterią znika z pola widzenia!!!

Ignaś szuka pomocy – ale Michał ma w głowie co innego, niż pomoc synowi…

Ignacy nie chce iść do szkoły - uwzięli się na niego starsi chłopcy. Rozkojarzony Michał radzi mu, żeby załatwił sprawę po męsku. Jest wkurzony, bo Iga nie odbiera od niego telefonu…. Ona tymczasem wyżala się Marcie - ma dość kontroli Brzozowskiego i jego chorej zazdrości! Przed szkołą Ignasia zaczepiają dwaj chuligani - szydzą z niego, grożą i zabierają mu pieniądze. Młody Brzozowski zamiast w szkole, ląduje u Igi

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Aktualności