Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3625

Odcinki
Na Wspólnej - 3625
Na Wspólnej - 3625

Igor w szoku – Ela podejrzewa go romans z córką przyjaciela?!

Ela wypytuje Julkę o relacje taty z Hofferówną. Przypadkiem słyszy to Igor – nie może uwierzyć, że żona mu nie ufa i podejrzewa o uwiedzenie nastolatki! Nowak przychodzi do Kamila, który przeprasza przyjaciela i wyznaje, że zna prawdę od córki. W tym momencie do domu wraca Ula – jak zareaguje na widok Igora?!

Michał kontra Robert – kolejne starcie o Igę!

Marta wpada pomóc przy dziecku Idze, która jest totalnie przemęczona. Przyjaciółka każe Przybysz się przespać, ale niestety – do Igi wpadają z gratulacjami koledzy z pracy! Przybysz witając się z Robertem oblewa go mlekiem córeczki. Jakiś czas później przychodzi z kwiatami Michał i… wpada na półnagiego Tadeusiaka! Brzozowski zaczyna buzować!!!

Totalny konflikt między rodzicami zniszczy uczucie Daniela i Ady?!

Baliszewski kłóci się ze Smolnymi przed restauracją – Ada wciąż nie rozumie, co tu się dzieje! Oczekuje, że Daniel jej to wyjaśni – jednak on prosi, żeby porozmawiała ze swoim tatą. Między młodymi dochodzi do kłótni - Brzozowski idzie spać do matki. Rano Krzysztof ostro oświadcza Danielowi, że Adrian Baliszewski ma zakaz zbliżania się do ich rodziny! Co z tym zrobi Daniel?!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności