Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3622

Odcinki
Na Wspólnej - 3622
Na Wspólnej - 3622

Córka Weroniki w kompletnej rozsypce – co zrobi?!

Antosia oświadcza mamie, że rezygnuje ze studiów. Dziewczyna jest kompletnie załamana – dla niej nic już nie ma sensu! Weronikę martwi stan psychiczny córki i prosi Jana, żeby miał na nią oko. Tymczasem Antosia sprawdza w internecie co zrobić z niechcianą ciążą. Jakiś czas później niepostrzeżenie wymyka się z domu. Wściekła na Jana Roztocka do później nocy nie może się z nią skontaktować – co zrobiła Antosia?!

Majka chce zapomnieć o nocy z Dexem, a on… ją kocha!

Maja budzi się w łóżku z Dexem – krzyczy przerażona! Dociera do niej, że zaspała na pociąg do Berlina, do Kuby! Dex cieszy się, że została… Jakiś czas później chłopak wyznaje bratu, że jest zakochany w Mai! Czy to początek końca paczki przyjaciół?!

Kancelaria Zakościelnych ponosi porażkę przez… Justynę?!

Czerski żąda, by Zakościelni małżeńskie sprawy załatwiali poza pracą. Wspólnik wie, że Andrzej oszukuje Justynę… Jakiś czas później, podczas podpisywania ugody, do kancelarii wpada spóźniony Gabryszewski i zaczyna wyzywać kobietę, którą mobbingował! Oskarża ją o wysłanie anonimu z szantażem! Spotkanie kończy się porażką, a Zakościelny zaczyna podejrzewać o zemstę żonę

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności