Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3621

Odcinki
W odcinku 3621
W odcinku 3621

Majka zdradza Kubę z Dexem!

Maja umawia się z Kubą, że jutro przyjedzie pociągiem do Berlina. Tymczasem pomaga przygotować Karolowi hawajskie przyjęcie urodzinowe dla Ali. Dex dołącza do nich. Studenci świetnie się bawią na

trzeźwo ze względu na abstynencję Alicji. Jednak kiedy Karol wychodzi z ukochaną na kolację, Majka i Dex wyciągają winko. A potem… lądują w łóżku!

Ula przerażona, a Elżbieta zszokowana!

Kamil całą noc szuka Uli, która błąka się samotnie po Warszawie. Gdy jakiś podejrzany typ proponuje jej podwózkę, przerażona zaczyna uciekać. Mężczyzna nie odpuszcza – obserwuje ją! Tymczasem Kamil bladym świtem awanturuje się z Igorem, u którego szuka córki. Zszokowana Ela słyszy, że Hoffer podejrzewa Igora o romans z Ulą!!!

Justyna przegrywa z Magdą, a ta… z córeczką Andrzeja?!

Zakościelny wraca w nocy po randce z Magdą. Justyna czeka na niego z wyrzutami – widzi, że coś przed nią ukrywa. Andrzej idzie w zaparte. Kłamie żonie, że wyjeżdża na dwa dni do klienta. Rano okazuje się, że ich Marysia ma gorączkę. Justyna zabiera córeczkę do lekarza, a Andrzej zaczyna mieć wątpliwości co do wyjazdu w tej sytuacji. Jak zareaguje Magda, gdy kochanek odwoła romantyczny wyjazd?

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności