Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3616

Odcinki
Na Wspólnej - 3616
Na Wspólnej - 3616

Iga cierpi na porodówce, a Michał… chce się bić z Robertem!!!

Iga ma komplikacje podczas porodu. Tymczasem w szpitalu pojawia się Michał – jest zaskoczony, gdy słyszy od Roberta, że Iga rodzi. Brzozowski jest wściekły, że nikt go nie poinformował - wyżywa się na Tadeusiaku. Dochodzi do szarpaniny! Tymczasem Iga cały czas walczy na sali porodowej…

Ola oszukuje rodziców!

Ola nie odbiera telefonów od rodziców. Zimińscy nagrywają na jej pocztę przeprosiny. Córka wysyła im filmik z zapewnieniem, że wszystko jest dobrze między nią a Alanem. Gdy uspokojeni rodzice oglądają nagranie, Ola w samotności płacze… W szkole Danka próbuje przekonać Amandę, żeby nie rezygnowała ze szkoły i zlikwidowała licytację swojego dziewictwa. Czy Zimińskiej uda się uratować dziewczynę?!

Nalot zakonnic na pensjonat Romana!

Honorata imprezuje z Jureczkiem z okazji likwidacji ich lumpeksu - zostawia Romana samego w pensjonacie. Nagle w ośrodku pojawia się cała gromada dziwnie zachowujących się zakonnic! Siostra przełożona tłumaczy, że jej towarzyszki wyszły poza mury klasztoru po raz pierwszy od wielu miesięcy. Widząc chowany przez siostry alkohol i inne używki, Hoffer podejrzewa duże problemy! Prosi o pomoc… seks-workerkę Inez!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności