Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3614

Odcinki
Na Wspólnej - 3614
Na Wspólnej - 3614

Honorata i Roman goszczą u siebie… seks workerkę!!!

Hofferowie organizują wieczorem spotkanie rodzinne w swoim pensjonacie. Atmosfera jest super, wszyscy podziwiają pensjonat, kiedy nagle… wpada Inez ubrana wyzywająco w skąpe ciuszki!!! Oświadcza, że ona tylko na chwilę, bo leci do pracy... Bez ogródek przyznaje się, że świadczy seksualne usługi przy pobliskiej drodze krajowej. Ma nadzieję, że nikomu nie przeszkadza jej profesja. Konsternacja w rodzinie Hofferów – to mało powiedziane…

Ostrowski ostrzega Kamila, a w domu nie ma nawet chwili intymności z żoną…

Ewa przywozi mamę ze szpitala. Ostrowska pyta opiekunkę, czy może spędzać z Ireną więcej czasu. Bardzo na nią liczy… Tymczasem Arek spotyka się po pracy z Kamilem – gratuluje mu terapii i tego, że wyszedł na prostą. Mówi Hofferowi, że Adamski węszy i wyraźnie chce ich obu dopaść… Wieczorem Ostrowski cieszy się mogąc spędzić czas z żoną – niestety, mama Ewy… pakuje im się do łóżka!!!

Dex pociesza Majkę za… bardzo?!

Majka rozmawia z Kubą – słyszy, że Brzozowski świetnie się bawi w Berlinie z nowymi kolegami i koleżankami. Gdy Dex widzi smutną Maję proponuje, żeby i oni zaszaleli. Dziewczyna wybiera wypad na lodowisko. Młodzi wariują na całego i… zbliżają się do siebie! Wieczorem Karol zauważa, że brat i Majka inaczej na siebie patrzą. Ma pretensje do Dexa, że podrywa dziewczynę kumpla!!!

Źródło zdjęcia głównego: x -news

Aktualności