Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3613

Odcinki
W odcinku 3613
W odcinku 3613

Żbik musi się spotkać z byłą żoną, a jego ojciec udobruchać kochankę!

Darek próbuje dowiedzieć się z jakiego powodu Czerski opuścił poprzednią kancelarię. Wieczorem Darek mówi Kasi, że wie już od kogo dowie się prawdy - od Anety! Bergówna zgadza się, choć wie, że chodzi o byłą żonę Żbika… Tymczasem Zakościelny nie odbiera telefonu od Justyny - zajęty jest Magdą. Musi udobruchać kochankę, która ma dość bycia tą drugą!

Cieślik ma dostać pieniądze od… największego wroga?!

Charytatywny turniej tenisowy dla głuchych dzieci stoi pod znakiem zapytania – wciąż nie ma sponsorów. Żaneta dowiaduje się, że komisja sportu ma nowy skład. Uważa, że warto zwrócić się do nich po pomoc. Szulcowa umawia Damiana na kortach z szefem komisji. Cieślik nie może uwierzyć – przewodniczącym okazuje się jego wróg numer 1 – senator Krupski! Panowie walczą ze sobą na słowa i… na korcie!!!

Mikołaj liczy na sprawiedliwość, a Roman ulega pięknej Inez…

Mikołaj stawia się dziś przed komisją, która ma rozstrzygnąć sprawę plagiatu jego pracy naukowej! Synek daje mu swojego szczęśliwego resoraka – czy to wystarczy, żeby zwyciężyła prawda? Tymczasem Roman zabiera Kamila do pensjonatu, którym wraz z Honoratą zarządzają. Niespodziewanie pojawia się tam intrygująca kobieta - Inez Blask. Przedstawia się jako stała klientka i chce wynająć pokój na kilka dni…

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności