Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3610

Odcinki
W odcinku 3610

Ula nie chce odchodzić od Igora, a Kamil od Jagny?!

Ula prosi Igora, żeby pozwolił jej zostać do jutra, gdy jej ojciec wróci z terapii. Wyznaje, że obawia się Hao - chłopak wciąż wypisuje do niej straszne rzeczy. Julka zauważa, jak Ula patrzy na jej tatę! Tymczasem Kamil ma w ośrodku terapeutycznym pożegnalny wieczór – kiedy zostaje sam na sam z Jagną, prosi ją do tańca…

Ewa boi się swojej przyszłości, a jej mama ląduje w szpitalu!

Ewę coraz bardziej przeraża to, co dzieje się z jej mamą. Przytłacza ją myśl, że Alzheimer jest dziedziczny i może czekać ją to samo. Igor uważa, że powinna się przebadać - żeby móc spokojnie żyć… Tymczasem Irena zaczyna być sama dla siebie zagrożeniem – wkłada ręce do wrzątku!!!

Beata i Paweł szczęśliwi i… zaskoczeni!

Wójcikowie słyszą od lekarza, że dzisiaj Gucio będzie miał przeszczep szpiku. Szczęśliwa Beata dziękuje mamie Oliviera. Kiedy wyraża nadzieję, że chce pozostać z nią w kontakcie, kobieta chłodnieje. Mąż Maślikowskiej nie owija w bawełnę – oświadcza Pawłowi, że po zabiegu nie życzą sobie żadnych więcej kontaktów! Wieczorem Emil oznajmia bratu i Beacie, że chciałby zostać w kraju, by móc widzieć, jak Gucio zdrowieje i się rozwija… Co na to Wójcikowie?!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności