Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3609

Odcinki
W odcinku 3609
W odcinku 3609

Ola ślepa, a uczeń Zimińskiej zdesperowany?!

Zimińscy załamani - Alan wścieka się, że Ola nim gardzi, bo nie chce jego nazwiska po ślubie. Później - pijany - szarpie się z narzeczoną i wbrew jej woli odczytuje z dokumentu płeć ich dziecka! Marek ostro reaguje… Tymczasem w szkole Zimińskiej nowa sensacja – jedna z dziewcząt wystawiła na aukcji swoje dziewictwo! Zakochany w Amandzie kolega zamiast się uczyć - zarabia pieniądze. Wałek chce ją zdobyć?

Michał zazdrosny o Roberta, a Iga wspiera rodzącą koleżankę!

Żona Starskiego decyduje się na wspólną inwestycję z Brzozowskim. Michał jest bardzo zadowolony, ale traci humor, gdy znowu spotyka Roberta u Igi w szpitalu. Wściekle zazdrosny wychodzi, żeby nie doprowadzić do awantury… Wieczorem Przybysz jest świadkiem ataku histerii Brygidy, która zaczyna rodzić i w rozpaczy wyznaje, że nie ma gdzie podziać się z dzieckiem! Iga ją uspokaja i obiecuje pomoc…

Damian wyprasza z domu jedynego sponsora turnieju!

Cieślikowie i Szulcowie z zapałem trenują do charytatywnego turnieju dla głuchych dzieci. Rozczarowany Damian informuje przyjaciół, że gwiazda tenisa - która miała przyciągnąć sponsorów - odmówiła udziału w turnieju. Monika go pociesza – zaprosiła na kolację Matyldę i jej męża, krezusa finansowego. Oboje chcą wesprzeć turniej. Co takiego się stało, że Cieślik stanowczo wyprasza tę parę z domu?!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności