Na Wspólnej

Odcinek 961

Na Wspólnej

Kinga podejrzewa, że sprawca wypadku wjechał w nią celowo. Daniel umawia się z Anią. Renata zawozi Żanecie list od Grzegorza.

Episode Na Wspólnej - S0E961
Episode Na Wspólnej - S0E961

Michał, wraz z Basią i Andrzejem czekają w szpitalu na informacje na temat stanu Kingi i jej dziecka. Kinga przeprasza męża za to, co się stało. Mówi mu, że kierowca czarnego samochodu, który uderzył w jej auto, zbiegł z miejsca wypadku. Odniosła wrażenie, że musiał być pijany, albo zrobił to celowo. Michał jest wściekły. W rozmowie z Andrzejem przyrzeka, że policzy się ze sprawcą wypadku. Po wielu godzinach oczekiwania lekarze oznajmiają Brzozowskiemu, że jego żonie i dziecku nie grozi już żadne niebezpieczeństwo…

Daniel zaprasza Olę do teatru. Ona dalej jednak zachowuje się arogancko, czym ostatecznie zraża go do siebie. Matka ostrzega ją, że jak tak dalej pójdzie straci wszystkich przyjaciół. Zimińcy próbują znaleźć sposób na dotarcie do córki. Danuta prosi męża o wyrozumiałość. Marek uważa jednak, że traktują Olę zbyt pobłażliwie i utrzymywanie dłużej tego stanu może jej tylko zaszkodzić. Ola przeprasza Daniela za swoje zachowanie i próbuje się z nim umówić. Okazuje się, że Daniel jest już umówiony z Anią….

Zaniepokojony Włodek pokazuje Renacie i Sławkowi list do Żanety. Renata decyduje się go otworzyć. Po przeczytaniu oznajmia ojcu, że list ma charakter prywatny. Zamierza osobiście zawieść go Żanecie. Póki co oddaje list do analizy grafologicznej. Grafolog potwierdza jego autentyczność. Sławek niewinnym podstępem przekonuje Renatę, aby pozwoliła mu razem z nią pojechać na wieś do szwagierki. Żaneta czyta list od męża, w którym Grzesiek zapewnia, że jest zdrów i cały. Napisał też, że nie może doczekać się powrotu do domu i że bardzo kocha ją i ich dziecko. Żaneta odzyskuje wreszcie spokój ducha….

Aktualności