Na Wspólnej

Odcinek 956

Na Wspólnej

Weronika chce rozwieść się z Adamem. Danuta przeprasza Mateusza. Agata namawia Igora do wzięcia udziału w zawodach kręglarskich.

Episode Na Wspólnej - S0E44
Episode Na Wspólnej - S0E44

Lidka mówi Weronice, że spotyka się z jej mężem i że ostatnio spędziła z nim cudowny weekend nad morzem. Weronika pyta męża, czy prawdą jest, że był nad morzem z Lidką. Roztocki potwierdza, ale zapewnia, że ze Śmigielską nic go już nie łączy. Załamana Weronika każe mu się wyprowadzić. Następnego dnia dzwoni do pracy i mówi, że jest chora. Kinga odwiedza Weronikę. Roztocka opowiada przyjaciółce o rozstaniu z mężem i powodzie tej decyzji. Brzozowska uważa, że nie warto dawać wiary słowom jakiejś panienki. Zapłakana Weronika tłumaczy, że Adam przyznał się do wszystkiego i jej decyzja o rozwodzie jest nieodwołalna.

Ola mówi mamie, że chciała się zemścić na Mateuszu za to, że on nie odwzajemnił jej uczuć. Danuta i Marek są zbulwersowani zachowaniem córki. Żądają żeby przeprosiła Mateusza i wszystkich, których okłamała. Ola nie chce iść do szkoły, bo boi się reakcji swoich koleżanek. Danuta idzie z nią do dyrektora szkoły i wyjaśnia mu sytuację. Dyrektor jest niemile zaskoczony, że dziewczyna była zdolna do takiego kłamstwa. Zimińska spotyka się z Mateuszem i szczerze przeprasza za to, co zaszło. Jest jej naprawdę przykro, że razem z mężem narobili mu tyle problemów. Mateusz mówi jej, że dziekan odebrał mu przedstawienie dyplomowe i tego nie da się naprawić przeprosinami...

Aktualności