Na Wspólnej

Odcinek 2605

Na Wspólnej
Anastazja i Tomek - 2605
Anastazja i Tomek - 2605

Anastazja powie Tomkowi całą prawdę o sobie ?!

Tomek i Beata ruszają na urlop w górach. Tuż przed wyjazdem na Wspólnej zjawia się… Anastazja! Beata usiłuje nie dopuścić do najgorszego – wpycha Tomka do taksówki. Jednak Trzcińska jest zdesperowana – wykrzykuje ukochanemu, że uciekła od niego bo była szantażowana przez Beatę!!! Czy Tomek usłyszy w końcu całą prawdę ?!

Łukasz mordercą Dominiki ?!

Paprocki dowiaduje się od Tymona, że Łukasz „podbijał” do Dominiki! Z powodu odrzucenia chłopak upił się z rozpaczy tamtej nocy. Detektyw natychmiast jedzie do niego… Tymczasem Daniel spotyka się z kobietą, która widziała nocną kłótnię Dominiki z jakimś mężczyzną. Okazuje się, że to był Łukasz! Brzozowski dzwoni do detektywa, by go ostrzec. Czy zdąży ?!

Monika w rozpaczy – zabiła Stefana!

Kajtek wyjeżdża z dziadkiem – niestety, nie może zabrać ze sobą ukochanego chomiczka. Cieślikowie zostają sami – umawiają się na namiętny wieczór. Monika po pracy przymierza seksowną bieliznę. Jest zdenerwowana - wydaje jej się, że chomik ją podgląda… Kiedy do domu wraca rozochocony Damian, wita go zapłakana żona! Mówi, że… zabiła Stefana!

Aktualności