Na Wspólnej

Odcinek 2104

Na Wspólnej

Igor i Elżbieta chcą czegoś więcej dla siebie – czy to zdemaskuje ich romans?! Oszust Andrew chce się rozliczyć z Sandrą! Banda chuliganów atakuje Franka!

Elżbieta i Igor
Elżbieta i Igor

Rankiem Elżbieta zjawia się u Igora. Kochankowie spędzają razem upojne chwile. Igor prosi ukochaną, żeby – choć na parę dni – wyjechali gdzieś tylko we dwoje.

Julka złości się, że tata nie chce jej zabrać na wycieczkę. Nowak tłumaczy córeczce, że jedzie do pracy i nie mógłby się nią zajmować. Chwilę później dostaje telefon od Naczelnego. Udaje mu się przekonać szefa, żeby ten pozwolił mu wziąć zaległy urlop. Zapewnia go, że Marta świetnie poradzi sobie z reportażem, nad którym wspólnie pracowali. Ewa martwi się o syna. Ma jednak nadzieję, że Igor wie, co robi.

Igor i Elżbieta przyjeżdżają do ośrodka wypoczynkowego. Właścicielka bierze ich za małżonków. Kochankowie spędzają całe popołudnie jeżdżąc na łyżwach i ciesząc się ze wspólnych chwil. Igor wyznaje Elżbiecie miłość...

Franek symuluje chorobę, żeby nie iść do szkoły. Joanna nie daje się jednak na to nabrać. Wchodząc do szkoły Franek za wszelką cenę stara się uniknąć spotkania z chłopakami, którzy mu grozili.

Jasiek odwiedza Kasię i pokazuje jej swoje nowe fotografie. Nieoczekiwanie zjawia się Franek. Okazuje się, że wcześniej zerwał się ze szkoły. Kasia nie jest zbyt zadowolona. Na osobności prosi brata, żeby wyszedł z Ritą i zostawił ją na jakiś czas sam na sam z Jaśkiem. Podczas spaceru z psem Franek zauważa swoich prześladowców. Zdesperowany podchodzi do obcego mężczyzny i uciekając się do fortelu – sugeruje chłopakom, że to jego wujek. Łobuzy natychmiast oddalają się. Jednak jakiś czas później zaczepiają Franka, gdy ten wychodzi ze sklepu. Szarpią go, a największy z chłopaków-Cyprian kopie Ritę próbującą obronić swego pana. W odwecie Rita rzuca się na chłopaka i gryzie go. Napastnicy uciekają. Franek przerażony wraca do domu. Jednak nie przyznaje się siostrze, że ma kłopoty…

Andrew, podczas nieobecności Sandry, przychodzi do mieszkania Bruna, żeby odebrać perfumy, które podarował niedoszłej kochance. Stwierdza, że Sandra nie zasłużyła na nie. Michel nie wytrzymuje i wyrzuca go za drzwi. Eliza jest ogromnym pod wrażeniem zachowania kolegi.

Norbert i Bruno udają się na bazar. Norbert, jak na zawołanie, zmienia się w zawodowego handlarza- głośno zachwala towar reklamując pierścionki jako wyjątkowe talizmany, dzięki którym można się pozbyć wielu uciążliwych dolegliwości. Okazuje się, że jego metoda odnosi sukces i przy stoisku pojawia się coraz więcej osób zainteresowanych kupnem „ uzdrawiających” pierścionków.

Chłopcy uradowani wracają z bazaru. Postanawiają opić swój niesamowity sukces. Do zabawy zapraszają też Sandrę. Dziewczyna oznajmia, że i ona ma się z czego cieszyć – znalazła pracę w sklepie odzieżowym. Eliza chwali Michela, który z takim poświęceniem bronił dziś ich koleżanki przed Andrew. Jakiś czas później Sandra dziękuje Michelowi, że ujął się za nią. Przeprasza, że dotąd tak okropnie go traktowała. Chłopak nie żywi urazy. Prosi Sandrę, żeby chwilę z nim została i posłuchała melodii, którą dziś skomponował na keyboardzie. Utwór Michela robi na Sandrze duże wrażenie…

Aktualności