Na Wspólnej

Odcinek 1172

Na Wspólnej

Mikołaj w końcu odwiedza matkę w szpitalu. Ale czy nie za późno?  Maja i Igor cieszą się każdą wspólnie spędzoną chwilą!

Episode Na Wspólnej - S0E1172
Episode Na Wspólnej - S0E1172

Mikołaj uświadamia sobie, jakim był egoistą. Ciotka Mai akceptuje jej wybór. Kinga nie może znieść bliskości z Michałem.

Mikołaj, przejęty stanem matki, nie odstępuje od jej szpitalnego łóżka. Lekarz informuje go, że stan Honoraty nie jest najlepszy i obawiają się powikłań. Później przeprowadza wywiad lekarski, podczas którego wypytuje Mikołaja o matkę. Jest zaskoczony, że rodzony syn tak mało o niej wie. Kiedy Honorata odzyskuje przytomność, Mikołaj bardzo ją przeprasza za swoje zachowanie. Roman, jest szczęśliwy, że Honorata odzyskała przytomność…

Maja z Igorem wybierają się na urodziny swojego chrześniaka. Na przyjęciu pojawia się też Iga Konarska. Igor przez chwilę obawia się, że ciotka Mai nie będzie dla niego zbyt miła. Iga widząc jak bardzo jej siostrzenica jest szczęśliwa z Igorem zaprasza ich na niedzielny obiad. Igor z radością i ulgą przyjmuje jej zaproszenie…

Michał pokazuje żonie plany ich nowego domu. Ona jednak nie wykazuje zbytniego entuzjazmu kiedy mąż rozwija przed nią wizję cudownego życia w nowym miejscu. Podczas kolacji przygotowanej przez Michała, Kinga cały czas ma problem z nawiązaniem rozmowy. Kiedy Michał delikatnie kładzie dłoń na jej dłoni ta spanikowana wyrywa się i ucieka do drugiego pokoju….

Aktualności