Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3530

Na Wspólnej
Hoffer - 3530
Hoffer - 3530

Kamil całuje swoją dyrektorkę!!!

Kamil słyszy od dyrektor Kolendy, że ta w końcu zdecydowała się umówić przez internet na randkę. Hoffer komplementuje jej wygląd i obiecuje trzymać kciuki! Randka jednak okazuje się porażką, bo Anna spotyka na miejscu… doktora Adamskiego! Zawiedziona i zła wraca do domu. Pocieszenie znajduje w… ramionach Kamila!!!

Tragedia w rodzinie Bergów – Misia spada z konia!!!

Miłosz nieoczekiwanie proponuje Joannie, że odkupi od niej Ramonę. Bergowa kategorycznie odmawia i wygarnia mu, co myśli o jego nikczemnym zachowaniu w stosunku do brata i koni. Marcin jest pod wrażeniem odwagi Joanny... Jakiś czas później Miłosz zastępuje brata podczas treningu z córeczką Bergów. Mimo zakazu, pozwala małej jeździć konno bez lonży! Spłoszony koń nagle zrzuca Misię!!!

Mania i Leon mają za sobą swój „pierwszy raz”…

Wczesnym rankiem Leon wychodzi z namiotu Mani i przemyka do swojego. Nieświadomy tego Wojtek jest zadowolony, że zapanował nad młodzieżą… Tymczasem Helena poznaje na biwaku miłego wędkarza w jej wieku. Pan Jan zaprasza Kopciową na randkę! Szulcowie spędzają wieczór przy ognisku. Żaneta zauważa, że Mania jest smutna i odmawia swojemu chłopakowi wspólnego spaceru…

Aktualności