Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3528

Na Wspólnej
Eliza i Jarek - 3529
Eliza i Jarek - 3529

Napięcie u Bergów sięga zenitu – Eliza ma dość!

Cielecki zaskakuje Jarka – już dziś umówił ich na podpisanie umowy zakupu agencji eventowej. Młody Berg nie jest przekonany, czy Elizie się to spodoba… Jego wątpliwości są słuszne, bo żona jest wściekła gdy o tym słyszy! I to po fakcie… Rozczarowana, zaczyna się pakować i oznajmia Jarkowi, że leci na 3 tygodnie do Helsinek. I nie obchodzi jej, czy mu się to podoba!!!

Karol pogromcą kobiecych serc?!

Karol wyznaje Majce, że bardzo zależy mu na Magdzie a Ala jest tylko jego przyjaciółką. Maja stara się przekonać o tym obrażoną na chłopaka Magę. Namawia ją, by wpadła wieczorem i pogadała z Karolem. Dziewczynie zależy na ukochanym, ale kiedy pojawia się w mieszkaniu studentów spotyka tam… roznegliżowaną po kąpieli Alę! Maga wychodzi – wściekła i załamana…

Marta staruje w nowy projekt wyjątkowo… pechowo!

Marta dowiaduje się, że jej projekt na nowy program dostał zielone światło. W dodatku przydzielono jej świetnego operatora! Leśniewska ma tylko jedno zmartwienie – na firmowym parkingu porysowała lakier czyjegoś auta. Kiedy jego właściciel dzwoni w sprawie szkody, Marta umawia się z nim w barze Marii. Na miejscu okazuje się, że to… jej nowy operator, Fabian! Czy to popsuje ich relacje już na starcie?

Aktualności