Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3527

Na Wspólnej
Eliza i Jarek - 3527
Eliza i Jarek - 3527

Mama Ewy zdiagnozowana – jest chora na Alzheimera…

Matka Ewy bardzo boi się dzisiejszej wizyty u neurologa. Obawia się najgorszego – że ma chorobę Alzheimera. Test, który przeprowadza lekarz, niestety to potwierdza. Irena, mimo że załamana, zamierza jednak wyruszyć w wymarzoną podróż do Australii. Ewa jest przerażona – próbuje przekonać matkę, że to nierozsądne! Innego zdania jest Arek…

Czas życiowych decyzji u Elizy i Jarka!

Jarek i Eliza nie mogą dojść do porozumienia – zostać z rodziną w Polsce, czy wyjechać do Finlandii? Młody Berg przekonuje żonę, że emigracja będzie trudna dla dzieci. Tymczasem one wcale nie boją się takiej przygody! Jedynie ojciec Elizy jest zdecydowanie po stronie Jarka. Cielecki ma plan, jak zatrzymać najbliższych w kraju – zainwestuje w pomysł biznesowy zięcia!

Zimińscy w szoku - Janek rozstanie się z Bellą?!

Danuta dzwoni do Londynu, do Oli. Ustalają szczegóły jutrzejszego przylotu Janka i Belli do Anglii. Młoda Zimińska cieszy się na ich przyjazd… Tymczasem Bella dowiaduje się, że dostała się na wymarzone studia! Sama zaskoczona tym faktem, oznajmia ukochanemu, że zostaje w Polsce. Janek jest bardzo zawiedziony – przecież mieli wspólne plany…. Czy to koniec ich miłości?

Aktualności