Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3524

Na Wspólnej
Maria Zięba - 3524
Maria Zięba - 3524

Mania chce wyjechać z Leonem – Wojtek ostro zakazuje!

Mania prosi rodziców, żeby pozwolili jej na wyjazd pod namiot z Leonem. Żaneta jest zainteresowana szczegółami tej wycieczki, jednak Wojtek mówi twarde „nie”! Załamana dziewczyna prosi o pomoc babcię. Kopciowa tłumaczy córce, że kompletnie nie ufając Mani, mogą stracić z nią kontakt. Żaneta wymyśla plan, jak przekonać męża…

Bogdan boi się biedy, a Joanna… kupuje konia!

Bogdan martwi się, że przez sprawę Szarka firma Zuzy może upaść i on straci pracę… Tymczasem Joanna jest z córką w stadninie – słyszy kolejną, ostrą kłótnię braci. Okazuje się, że Miłosz chce sprzedać ulubioną klacz Marcina. Bergowa bez zastanowienia oświadcza, że ona odkupi Ramonę. Kiedy Bogdan słyszy, że żona bez konsultacji wydała kilka tysięcy złotych – trafia go szlag!

Maria straciła siostrę?!

Maria bezskutecznie wydzwania do Róży – nie może sobie darować, że tak niesprawiedliwie oceniła związek siostry. Boi się, że straciła ją na zawsze. Widząc cierpienia żony, Włodek zaprasza na Wspólną Ryszarda. Ziębowie bardzo go przepraszają, a Maria błaga, by umówił ją z Różą. Czy Ricardo pomoże po tym, jak wczoraj został nazwany oszustem?!

Aktualności