Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3523

Na Wspólnej
Siostra Marii z kochankiem - 3523
Siostra Marii z kochankiem - 3523

Awantura i mordobicie w barze Ziębów!

Siostra Marii wyprowadzając się, przypadkiem zostawia u Ziębów akt zakupu mieszkania. Gdy okazuje się, że właścicielem nieruchomości jest Ryszard, Maria i Włodek są już pewni, że kochanek wykorzysta i porzuci Różę! Oliwy do ognia dolewa Muszko. Gdy na Wspólnej pojawiają się Róża i Ricardo, dochodzi do potwornej awantury i rękoczynów!

Jarek planuje biznes a Eliza karierę za granicą?!

Jarek proponuje szefowi agencji eventowej, że odkupi od niego firmę. Mężczyzna stwierdza, że chętnie pozbędzie się biznesu, do którego nie ma serca. Berg natychmiast umawia się z teściem i przedstawia mu swój biznesplan. Cieleckiemu bardzo podoba się zapał Jarka… Tymczasem Eliza na spotkaniu z prezesem dowiaduje się, że zamierza on zamknąć polskie placówki firmy, ale dla Bergowej… ma pracę w Finlandii!

Cieślikowie mają jeszcze szansę na wspólne szczęście?!

Monika prosi Damiana, żeby wrócił do domu. Cieślik jest zaskoczony - oznajmia żonie, że widział ją całującą się z Zoją! Monika nie potrafi przekonać męża, że to było nieporozumienie - zwłaszcza gdy widzi, że wuefistka cały czas do niej wydzwania. Co takiego musi zrobić Monika, żeby mąż znowu uwierzył w jej miłość do niego?!

Aktualności