Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3519

Na Wspólnej
Zuza - 3518
Zuza - 3518

Czy młodzież dobije Bednarczukową?!

Bednarczuk oznajmia Dance, że… rezygnuje z pracy! Zimińska próbuje ją powstrzymać – może wystarczy tylko zmienić podejście, metody motywowania młodzieży? To samo mówi Teresie Rafał, jej partner – twierdzi, że uczniowie też wiele zrozumieli… W końcu Bednarczuk staje znowu oko w oko z młodzieżą. Czy dojdzie do kolejnej konfrontacji?!

Szark ma oddać bandytom pieniądze za skonfiskowane przez policję narkotyki?!

Zuza widzi kobietę, która źle się poczuła. Hofferowa zawozi ją do szpitala męża – tam przejęta dyrektor Kolenda organizuje dla chorej opiekę nad jej malutkim dzieckiem… Tymczasem Jagodę zaczepia bandyta, który grozi jej zemstą, jeśli Szark nie zwróci im pieniędzy za skonfiskowane narkotyki. Przerażona kobieta powiadamia Zuzę i Darka!

Bergowa rozjemcą skłóconych braci?!

Joanna zostaje zaskoczona przez Miłosza – mężczyzna prosi ją, by przekonała jego brata do sprzedaży stadniny. Bergowa protestuje – przecież Marcin kocha to miejsce! Dlaczego Miłosz chce mu to zrobić?! Emocjonującą rozmowę przerywa Bogdan, który przywiózł Miśkę na pierwszą lekcję jazdy konnej. Bergowie z dumą patrzą, jak ich córka doskonale sobie radzi pod okiem Marcina…

Aktualności