Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3518

Na Wspólnej
Danka - 3518
Danka - 3518

Szulcowie będą mieli na sumieniu odnalezioną milionerkę?!

Żaneta ma sen – mieszkają w pięknym domu na Sycylii… Wojtek ma dość – mówi żonie, że znalazła się właścicielka wygranego kuponu! Szulcowie postanawiają się z nią spotkać. Kiedy kobieta słyszy, że jednak będzie milionerką… traci przytomność!!! Zdenerwowany Wojtek stwierdza, że mogli jej nic nie mówić – wtedy by żyła! Biednie, ale by żyła…

Bednarczuk zaginęła – czy doszło do tragedii?!

Bednarczuk nie pojawia się na swoich lekcjach. Nie ma jej w domu, nie odbiera też telefonu. Zimińska obawia się, że polonistka mogła sobie zrobić coś złego. Powiadamia policję. Młodzież czuje się winna – postanawia nagrać filmik z przeprosinami. Do nagrania przyłącza się Danka i Rafał. Wysyłają filmik na telefon Teresy. Czy nie za późno?!

Rodzinne piekło u Ziębów!

Włodek widzi, jak Róża daje swojemu dużo młodszemu partnerowi pieniądze. Mówi o tym Marii. Ziębowa zaczyna przekonywać siostrę, że Ryszard ją wykorzystuje. Różę trafia szlag! Wyrzuca Marii, że jest po prostu zazdrosna – kiedy ona w nocy przeżywa z Ryszardem chwilę uniesień, jej Włodziu tylko chrapie! Słyszy to Zięba – rozpętuje się prawdziwe rodzinne piekiełko!!!

Aktualności