Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3517

Na Wspólnej
Bednarczukowa - 3517
Bednarczukowa - 3517

Kurator w szkole Zimińskiej – pogrąży ją i Bednarczuk?!

Zaalarmowany donosem uczniów, w szkole Zimińskiej pojawia się kurator. Znajomy Bednarczuk uświadamia jej, że zarzuty są zbyt poważne, by zamieść sprawę pod dywan. Kurator grozi też Zimińskiej – jeśli nie opanuje afery, zostanie zwolniona! Tymczasem młodzież nie odpuszcza Teresie – doprowadza do kolejnej konfrontacji. Wzburzona Bednarczuk oświadcza, że… już jej nigdy nie zobaczą!!!

Wojtek szantażowany przez chłopaka Mani – ma oddać miliony?!

Wojtek nie cieszy się już z wygranych pieniędzy – wie, że jest ktoś, kto szuka zwycięskiego kuponu. Szulc nie ma jednak odwagi powiedzieć tego Żanecie, która z entuzjazmem robi kolejne zakupy… Sytuację zmienia Leon, który domyśla się prawdy. Chłopak Mani zaczyna… szantażować Wojtka!!!

Monika przyłapuje rozebraną Zoję w biurze męża!!!

Zoja umawia się z Cieślikiem na trening rowerowy dla jej syna. Kiedy kobieta przychodzi do biura Damiana, prosi go o możliwość przebrania. Po chwili do pomieszczenia wchodzi… Monika! Kiedy widzi porozrzucane ubrania Zoi, dla niej sprawa jest jasna – robi mężowi karczemną awanturę!!! W całym zamieszaniu nikt nie zauważa, że syn Zoi ucieka…

Aktualności