Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3514

Na Wspólnej
Na Wspólnej - 3514
Na Wspólnej - 3514

Szulcowie-milionerzy mają więcej kłopotów, niż radości?!

Szulcowie zastanawiają się, jak wydać wygrane 3 miliony złotych. Po podliczeniu wszystkich marzeń wychodzi, że… brakuje im kilkuset tysięcy! Na dodatek Wojtka zaczepia Muszko i proponuje mu wspólny biznes a Monika proponuje, by zainwestowali w… kampanię prezydencką Damiana! „Kłopot” załatwia Wojtek, który po powrocie z pracy oświadcza, że nie mogą wydać ani złotówki. Co się stało?!

Konflikt młodzieży z Bednarczuk eskaluje – czy ktoś jest w stanie zatrzymać tę wojnę?!

Danka prosi Bednarczuk, żeby odpuściła zbuntowanym uczniom i spróbowała się z nimi dogadać. Teresa absolutnie się nie zgadza. Tymczasem młodzież, pod dowództwem Decybela, szykuje się do kolejnej rundy walki z polonistką - robią sobie koszulki na których cytują poniżające ich komentarze Bednarczuk! Chcą w nich iść do szkoły. Nina uważa, że przeginają, że to wszystko idzie za daleko. Co na to Decybel i klasa?!

Bogdan z Rafałem namieszali bardziej, niż myśleli?!

Berg z Cieleckim przygotowują mieszkanie swoich dzieci przed ich powrotem z urlopu. W oczekiwaniu na zamówione meble, mężczyźni wyrzucają starą kanapę, którą połamali. Potem Kasia aranżuje salon z nowymi meblami. Kiedy wracają Jarek i Eliza z dziećmi – są zachwyceni! Do chwili, kiedy dowiadują się, że ojcowie wyrzucili na śmietnik starą kanapę – przecież tam były schowane wszystkie ich oszczędności!

Aktualności