Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3511

Na Wspólnej
Darek - 3511
Darek - 3511

Paweł ostrzeżony – czy tajemnica Beaty i Emila się wyda?!

Beata bardzo chce, żeby Emil wyprowadził się z ich domu. Namawia Pawła na rozmowę z Mariolą. Podczas spotkania Wójcik stara się przekonać kobietę, żeby dała jego bratu jeszcze jedną szansę. Kiedy Mariola dowiaduje się, że Emil cały czas mieszka u Wójcika, ostrzega go, żeby uważał na brata! Po powrocie do domu Paweł zaczyna bacznie obserwować brata i… żonę!

Darek próbuje pomóc Zuzie, a Kamil… Kolendzie!

Zuza spotyka się z Darkiem, który zgodził się bronić Szarka. Żbik mówi, że sprawa nie wygląda najlepiej – Szarkowski kręci, zmienia zeznania. Według Darka może być zastraszany. Zuza chce się czegoś dowiedzieć od dziewczyny Szarka, Jagody. Ta jednak zniknęła bez śladu! Tymczasem Kamil proponuje swojej dyrektorce podwózkę do domu – Kolenda się zgadza…

Monika zazdrosna – pokazuje pazurki!

Monika jest zaniepokojona – Damian znowu dzisiaj spotkał się z wuefistką Kajetana, Zoją. Cieślikowa zaprasza do siebie synka kobiety. Dowiaduje się, że chłopiec nie ma ojca – ale bardzo liczy na to, że już niedługo będzie miał! Kiedy po dziecko przychodzi Zoja, Monika widzi jak bardzo atrakcyjną jest kobietą… Jest dla niej bardzo nieprzyjemna!

Aktualności