Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3510

Na Wspólnej
Roman i Honorata - 3510
Roman i Honorata - 3510

Ostrowski ratuje dwa życia - dostaje prezent i… mandat!

Arek uratował wczoraj życie nastolatki i policjanta, który dziś mu za to dziękuje. Pacjent wręcza Ostrowskiemu prezent - zestaw głośnomówiący do samochodu. Po chwili Arek dostaje też… mandat! Po południu przychodzi informacja, że jest serce dla młodej pacjentki, do której wczoraj tak gnał…

Honorata przerażona – atakuje ją rozjuszona Nicole!

Nicole wciąż grozi Mikołajowi, że wkrótce świat dowie się jaką są patologiczną rodziną. Marta nie wytrzymuje tego – wściekła wpada do mieszkania ojca i żąda od Nicole, by przestała ich gnębić! Honorata jest przerażona, kiedy słyszy, co wyprawia Nicole… Po wyjściu Marty była żona Mikołaja mówi, że idzie na wywiad radiowy - Hofferowa zabrania jej tego. Dochodzi do potężnej awantury - Nicole jest bardzo agresywna!

Cieślik, zaangażowany w problemy Zoi, zapomina o Monice?!

Damian umawia się z żoną na romantyczny wieczór. Tymczasem rozpoczyna akcję rowerową w szkole Kajetana. Gdy trwają warsztaty i zawody, Cieślik pomaga chłopcu gnębionemu przez rówieśników. Okazuje się, że był to syn Zoi, która zdenerwowana szuka Jacka po zakończeniu zajęć. Damian z oddaniem pomaga jej odnaleźć synka, a potem daje się zaprosić do ich domu… Tymczasem Monika czeka na męża - jest totalnie wkurzona!

Aktualności