Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3509

Na Wspólnej
Kamil Hoffer - 3509
Kamil Hoffer - 3509

Bunt w szkole Zimińskiej!!!

Klasa Niny i Decybela boi się zemsty Bednarczukowej – żądają zmiany nauczyciela! Młodzież ogłasza bunt – oświadczają dyrektor Zimińskiej, że nie będą chodzili na lekcje polskiego. Mówią, że Bednarczuk upokarza ich i prześladuje. Kiedy polonistka dowiaduje się o tych zarzutach, pokazuje Danucie otrzymanego dzisiaj SMS-a z groźbami!

U Hofferów wybiła godzina zemsty!

W mieszkaniu Hofferów panuje ciężka atmosfera - Nicole szaleje z wściekłości, bo żadna gazeta nie jest zainteresowana sensacją o Marcie i jej synu! Zła jest też Honorata - wciąż nie odzywa się do Romana, posądzając go o romans z Irene. Na dodatek znowu spotyka ją w barze! Piękna kobieta chce porozmawiać z nią o Romanie… Tymczasem Hoffer też szuka zemsty – wkurzony, nachodzi Artura w jego redakcji!

Arek ratuje człowieka w drodze do umierającej pacjentki!

Ostrowski po całonocnym, ciężkim dyżurze wraca wykończony do domu. Niebawem zostaje jednak pilnie wezwany do umierającej młodej pacjentki! Jedzie do szpitala ponaglany przez telefon, gdy nagle zatrzymuje go radiowóz. Policjant wypisuje mandat zdenerwowanemu Arkowi, który obcesowo tłumaczy się nagłą sytuację. Nagle wkurzony mundurowy chwyta się za serce, po czym pada nieprzytomny na ziemię!

Aktualności