Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3504

Na Wspólnej
Mikołaj i Nicole - 3504
Mikołaj i Nicole - 3504

Mania na imprezie z… babcią przyzwoitką?!

Mania jest załamana zachowaniem rodziców. Czuje, że uwzięli się na nią i Leona! Zatroskana Kopciowa odwiedza Szulców i próbuje ich przekonać, żeby puścili córkę na imprezę do chłopaka. Wojtek, początkowo nieugięty, wpada na szatański pomysł – niech babcia pójdzie tam razem z Manią! Helenie całkiem podoba się ta propozycja, a co na to jej wnuczka?!

Nicole roszczeniowa i manipulująca!

Leśniewski spotyka się z byłą żoną u jej prawnika – Nicole domaga się naprzemiennej opieki nad synem. Mikołaj absolutnie się nie zgadza - przypomina wszystkie zachowania żony spowodowane chorobą psychiczną. Nicole jest wściekła… Jakiś czas później pojawia się u Honoraty i zapewniając, że się leczy, gra na uczuciach byłej teściowej. W końcu ta… proponuje jej dach nad głową!

Kuba z kumplami szukają kolejnych kłopotów?!

Kuba i Majka wracają z wypadu w góry i od razu słyszą od kumpli o aferze - jeden z sąsiadów robi awantury o hałas w ich mieszkaniu… Karol i Kuba dostają decyzję sądu, który wyznaczył im karę za produkcję i handel dopalaczami – od jutra będą sprzątać na oddziale Kamila Hoffera… Wieczorem młodzi robią imprezę, na którą wpada rozjuszony sąsiad i straszy policją!

Aktualności