Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3503

Na Wspólnej
Na Wspólnej - 3503
Na Wspólnej - 3503

Honorata odkrywa, że Roman spotyka się z Madame Irene!!!

Roman dostaje w pysk od żony – przez sen całował jakąś madame! Niebawem Honorata zauważa przypomnienie wyświetlone na telefonie męża, że ma on wrócić wcześniej do domu. Pełna podejrzeń przyjeżdża do mieszkania i… przyłapuje męża na schadzce z Madame Irene! Hoffer nie ma szansy wyjaśnić sytuacji - jego żona odjeżdża z tajemniczym motocyklistą…

Kamil zły na Kolendę, a Zuza na Szarka-przemytnika?!

Kamil jest zły na szefową, która po stanie przedzawałowym nie przestaje pracować ze szpitalnego łóżka! Hoffer uświadamia Annie, że jeżeli nie zacznie go słuchać, nigdy nie wróci do zdrowia… Zuza też ma problemy w pracy – nie ma kontaktu z Szarkiem, który wyjechał w trasę. Wieczorem do Hofferowej przychodzi policja z informacją, że aresztowali Szarkowskiego za… przemyt narkotyków!

Córka Igora pomaga okłamanemu przez matkę Adamowi!

Do Igora przychodzi roztrzęsiona matka Adama – syn uciekł po tym, jak dowiedział się o jej kłamstwach. Nowak podejrzewa, że chłopak szuka kontaktu z ojcem. Ich rozmowę słyszy Julka, która odnajduje Adama i każe mu wracać do domu. Nie zdradza chłopakowi najgorszego - matka okłamała też jego ojca mówiąc, że Adam nie jest jego synem!

Aktualności