Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3485

Na Wspólnej
Na Wspólnej - 3485
Na Wspólnej - 3485

Beata zaczyna rodzić w areszcie!!!

Sławek daje Zawiasowi sfałszowany gryps - od więźnia, który obciąża Pawła w sprawie napadu na kantor. Przyjaciel rodziny Wójcików przekazuje go żonie mężczyzny. Dziedzic liczy, że kobieta doprowadzi go do wspólników bandyty… Tymczasem Paweł ma widzenie z Beatą. Wójcik oświadcza żonie, że będzie siedział długie lata i nie chce, żeby czekała na niego. Beata jest w takim szoku, że zaczyna… rodzić!!!

Rodzina i przyjaciele Smolnego zwariowali?!

Tomek Nowak proponuje Poli mocny temat – machlojki finansowe senatora… Cieślika! Podekscytowana Drozdowicz pyta o dowody – Nowak ich nie ma, ale proponuje włamanie do prywatnego komputera senatora. Z pomocą w tym przychodzi… Daniel! Czyżby wszyscy bliscy Smolnego przeszli na ciemną stronę mocy?!

Marta i Mikołaj wspierają Igę, a Ksawery zalicza wielką wpadkę!

Marta wyrzuca Mikołajowi, że to przez niego nie poinformowała przyjaciółki o hazardzie Michała. Między małżonkami dochodzi do ostrej awantury! W końcu oboje przepraszają rozbitą Igę… Tymczasem Ksawery umawia się z koleżanką na randkę. Dochodzi na niej do czegoś co powoduje, że młody Konarski staje się pośmiewiskiem całej szkoły!

Aktualności