Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3457

Na Wspólnej
Daria - 3457
Daria - 3457

Marysia załamana sukcesem - znajduje pocieszenie u… pedofila! Marysia wygrywa półfinał konkursu piękności dla dzieci. Justyna wariuje ze szczęścia, a córka… ma totalnie dość! Tnie na kawałki swoją konkursową sukienkę… Widzi to Darek i w końcu przekonuje ojca do działania. Marysia jednak znajduje inne pocieszenie – spotyka się z pedofilem, który udaje ojca jej koleżanki!

Nalepa podrywa Darię, a ta… umawia się z jego żoną! Daria przekonuje się, że doktor Nalepa – oprócz tego, że jest bezczelnym bawidamkiem - jest też empatycznym człowiekiem. Jednak Dziedzicówna stanowczo ucina zaloty Lwa… Po południu Daria spotyka załamaną wynikami swoich badań Paulę – proponuje jej łyżwy i wino! Podczas zabawy kobieta zwierza się Darii – nie wie, dlaczego jej mąż jeszcze z nią jest…

Tabsy Kuby nie działają, za to miłość Karola kwitnie! Kuba ma problem – jeden z jego klientów zgłasza zastrzeżenia co do działania tabletek, które rozprowadza. Brzozowski przekazuje te obiekcje Karolowi. Chłopak ma to gdzieś – jest zajęty Magdą, swoją pierwszą prawdziwą miłością… A w tym związku naprawdę wrze!