Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3449

Na Wspólnej
Na Wspólnej - 3449
Na Wspólnej - 3449

Marysia na celowniku pedofila!

Podczas prób do konkursu piękności dla dzieci, Marysię dyskretnie obserwuje jakiś mężczyzna. Potem śledzi ją i Justynę w drodze do domu. Wieczorem pojawia się przed nim i – wykorzystując dogodny moment – zbliża się do Marysi mówiąc, że jest tatą dziewczynki, która z powodu choroby musiała się wycofać z konkursu. Typ daje Marysi maskotkę i prosi żeby nikomu nie mówiła o tym spotkaniu… Tymczasem Zakościelny prosi Darka, żeby wrócił do pracy. Oświadcza synowi, że zwolnił Magdę!

Paweł zatrzymany i aresztowany!!!

W okolicy pracy Pawła dochodzi do napadu na kantor. Zamaskowani bandyci zastraszają kasjerkę, kradną pieniądze, a uciekając poważnie ranią ochroniarza. Jakiś czas później policyjny patrol zatrzymuje biegnącego po zakupy dla Beaty Pawła. Policjanci biorą Wójcika za jednego ze sprawców napadu - rażą go paralizatorem, skuwają i zawożą do aresztu!!!

Seba stąpa po cienkim lodzie – a pod lodem czai się… Hebel!

Nieszczęśliwie zakochany w córce największego wroga Hebla Sebastian ma duży zgryz, bo… dziewczyna nie chce kłamać! Seba kombinuje, jak może - przyłapany z Roxy przez Hebla, nie mówi mu, że to córka Niuńka i oświadcza, że… dziewczyna jest niemową!