Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3438

Na Wspólnej
Renata z mężem - 3438
Renata z mężem - 3438

Darek wręcza ojcu dowody na Magdę – co zrobi Zakościelny?!

Do Darka przychodzi Lisowski – rzuca mu plik dokumentów świadczących, że Magda od początku brała świadomy udział w jego przekrętach i nieźle się na nich obłowiła! W kancelarii Darek słyszy jak Justyna przekonuje męża, że powinien zwolnić Rosiak. Żbik wręcza ojcu teczkę z dowodami na czynny udział Magdy w oszustwach. Zakościelny pod ścianą – co zrobi?!

Sławek namawia Ninę do walki o miłość!

Nina nie chce wyjść z pokoju. Sławek dowiaduje się, że powiedziała Decybelowi o swoim dziecku. Dziedzic jest pod wrażeniem odwagi dziewczyny. Przekonuje córkę do jeszcze jednej rozmowy z Decybelem – wie z doświadczenia, że prawdziwe uczucie pozwala przetrwać najgorsze kryzysy… Czy ma rację w tym przypadku?!

Igor przerażony – Ela przejęła cechy bandyty?!

Ela odrzuca zaloty Igora. Nowaka coraz bardziej martwi to, jak zmieniła się osobowość ukochanej. Spotyka się z panią Mazur, której syn oddał serce Elżbiecie. Słysząc opowieści o Janku do Igora dociera, że ukochana zachowuje się, jak zmarły syn kobiety… Tymczasem Ela prowadzi twarde negocjacje z Borysem – przy okazji żąda, by Orłow nie kontaktował się więcej z Ewą!