Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3435

Na Wspólnej
Darek - 3434
Darek - 3434

Bogdan dowiaduje się, że za pomoc uchodźcom grozi więzienie!

Kamil bada małą Syryjkę, która zasłabła. Pobiera jej też krew do analizy. Bogdan odbiera od Szarka paczkę z darami dla Omara i Rimy. Zauważa to Wolak, który widział dzieci – kierowca napastliwie pyta o nie, nazywając uchodźców terrorystami! Bogdan prosi o poradę Weronikę – ta uświadamia mu, że za ukrywanie i przewóz nielegalnych uchodźców grozi kara 8 lat więzienia!

Dramatyczna rozmowa Cieleckiego z Luśką!

Eliza prosi Luśkę o rozmowę - chce dowiedzieć się więcej o osobie, której powierza dzieci. Dziewczyna jest bardzo skrępowana tym przesłuchaniem. Wieczorem okazuje się, że czeka ją kolejna poważna rozmowa - z Cieleckim. Ten już na początku zwraca się do niej… „córeczko”!

Darek miał rację – Magda jest oszustką?!

Żbik wciąż jest zdania, że Magda powinna zostać zwolniona. Ku jego zaskoczeniu na konto kancelarii przychodzą pieniądze dla kobiety okradzionej przez Magdę i Lisowskiego… Wieczorem Jarogniew żali się Darkowi, że Lisowski nie chce mu zapłacić za wygrane partie szachowe. Żbik dopada mężczyznę i ostrzega, że wie o jego hazardzie z nieletnimi. W ostrej rozmowie słyszy od Lisowskiego prawdę o Magdzie!