Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3430

Na Wspólnej
Darek - 3430
Darek - 3430

Arek kupuje dom dla Ewy, a Borys… odkrywa karty!

Ewa mile zaskoczona – Ostrowski zdecydował się kupić dom od doktora Nalepy. Intryguje ją tylko, dlaczego Lew sprzedaje taką piękną posiadłość… Tymczasem rusza internetowa aukcja rysunków podopiecznych fundacji Eli i Ewy. Rysunki sprzedają się natychmiast i to za ogromne sumy! A już chwilę później dzwoni do nich Borys i gratuluje sukcesu. Ma też pomysł, jak wykorzystać zebrane pieniądze…

Magda ma sposób na Darka i jego ojca?!

Darek uparcie dąży do wyrzucenia Magdy z kancelarii. Ta jednak wie, jak się bronić – wydaje się, że Zakościelny poddał się całkowicie jej urokowi… Magda atakuje też Żbika – zjawia się u niego i stawia się w roli ofiary. Oznajmia, że jej były partner-oszust odda pieniądze oszukanej kobiecie pod warunkiem, że ona do niego wróci. Zrozpaczona stwierdza, że się zgodziła!

Młoda stażystka odkrywa tajemnicę Smolnego!

Smolny dumny – jego powieść erotyczna „Upał ciał” bije rekordy sprzedaży! Na dodatek Basia mówi mu, że szykuje się jej ekranizacja i on ma napisać scenariusz. Oczywiście, pod pseudonimem… Tymczasem w redakcji Smolnego zjawia się Pola – młoda, wyszczekana stażystka, która chce być dziennikarką. Smolny żąda od niej mocnego tematu. Pola go znajduje – odkrywa, kto… jest autorem „Upału ciał”!