Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3407

Na Wspólnej
Na Wspólnej - 3507
Na Wspólnej - 3507

Żaneta wkurzona - przez Wojtka stracą miliony!

Szulc upewnia się, że żaden z jego kolegów z pracy nie zgubił zwycięskiego kuponu. W barze Ziębów szeptem oznajmia żonie, że mogą odebrać wygraną i zostać milionerami! Kiedy jednak Żaneta prosi Wojtka, żeby oddał jej kupon loterii, okazuje się, że Szulc… nie może go znaleźć! Żaneta nie wierzy, że stracą taką fortunę! Ich paniczne zachowanie zauważa Maria…

Kamil się zamartwia – żona pójdzie do więzienia a jego dyrektorka znowu ma atak paniki!

Zuza słyszy na policji, że jest podejrzana o układ z Bergiem i Szarkiem w sprawie przemytu narkotyków. Zdenerwowana, zaczyna wierzyć w winę Szarka! To oburza Bogdana… Tymczasem Kamil wypisuje z oddziału swoją szefową. Anna ma pecha - przed szpitalem spotyka męża pacjentki, który ich terroryzował. Kolenda dostaje ataku paniki!

Damiana i Zoję połączyły… rowery?!

Cieślik jest świadkiem kolizji - kierowca auta zajeżdża drogę rowerzystce. Damian chce pomóc kobiecie, ale ta, wkurzona, nie życzy sobie ratunku! Jakiś czas później Cieślik przyjeżdża do szkoły syna - senator objął patronat nad akcją „Młodzież na rowery”. Zostaje przedstawiony nauczycielce wuefu. Okazuje się, że jest nią Zoja – atrakcyjna rowerzystka, której dziś rano Cieślik próbował pomóc po wypadku!

Aktualności