Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3368

Na Wspólnej
Igor i trener - 3368
Igor i trener - 3368

„Szybki” Van ratuje swoich szefów z rąk groźnych bandytów!!!

Bandyci grożą nożem związanym i zakneblowanym Dębkom i Zimińskiemu! Nieoczekiwanie, do kuchni wpada Van. Widząc „karka” z nożem sądzi, że to kucharz, który ma zająć jego miejsce. Wkurzony Wietnamczyk robi pokaz siekania tasakiem, mówiąc, że Van jest szybki. Osiłki, biorąc go za gangstera o ksywie „Szybki Van” wycofują się i grzecznie przepraszają. Dalsze emocje zapewni restauratorom… rybi łeb w przesyłce oraz odkrycie, jakiego dokonają w swoim lokalu!

Igor znajduje pijanego wychowawcę Julki – co zrobi?!

Igor chce osobiście donieść zgodę na udział córki w zawodach sportowych. Kiedy zjawia się w szkolnym kantorku, znajduje wuefistę… nieprzytomnego! Z flaszką wódki w ręce… Co zrobi Nowak?! Tymczasem Elżbieta dostaje informację ze szpitala – dziś ma stawić się na badania serca. Kobieta to lekceważy…

Instruktor jazdy Szulc zdrajcą i beznadziejnym kierowcą?!

Żaneta ochrzania Wojtka – będzie szukał haka na swoich kolegów po fachu?! Szulc nabiera wątpliwości, jednak Smolny skutecznie wybija mu je z głowy. Wojtek stawia się na pierwszą jazdę z Terleckim. Kiedy tylko wyjeżdżają z placu manewrowego, o mało nie dochodzi do kraksy!

Aktualności