Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3253

Na Wspólnej
Brat Pawła - 3253
Brat Pawła - 3253

Reżyser-wizjoner budzi w Marcie dawną traumę, a Mikołaj… świetnie się bawi!

Halicki ostatecznie zaprasza Martę do udziału w swojej sztuce. Zgadza się też na reportaż. Podczas próby reżyser poleca aktorom przywołać najbardziej traumatyczne zdarzenie ze ich życia. Do Marty wraca wspomnienie gwałtu z młodości - objęta ramionami Halickiego krzyczy rozpaczliwie! Tymczasem Mikołaj wspaniale się bawi podczas kastingu – okazuje się, że on i jego rywalka Kama tworzą zabawny i elektryzujący duet!

Danka i Marek zaopiekują się śmiertelnie chorą Lidką?!

Zimińscy proponują pomoc chorej na raka Lidce – może zostać u nich z Jankiem. Radzą, żeby powiedziała synowi, co się z nią dzieje... Janek zostaje zaproszony przez Magdę na całonocną imprezę. Bella, koleżanka z klasy, jest wyraźnie zazdrosna... Wieczorem, gdy młody wybiera się do Magdy, jego mama dostaje potwornego ataku i traci przytomność. Janek jest przerażony!

Paweł i Beata znowu na zakręcie?!

Paweł, wspierany przez brata prawnika, idzie na przesłuchanie. Przed komisariatem spotyka Mirka w eskorcie policyjnej. Oszust wyśmiewa Pawła, a ten prawie rzuca się na aresztowanego! Tymczasem Beata dostaje wiadomość od szefa korporacji - zostaje zwolniona dyscyplinarnie za uprowadzenie klienta…

Aktualności