Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3250

Na Wspólnej
Marta i Mikołaj - 3250
Marta i Mikołaj - 3250

Anastazja i Olek w piekielnym ogniu namiętności!

Anastazja robi się na bóstwo dla… Olka! Ksiądz zjawia się pod jej domem – widzi, jak wracającego do Nastki Sebastiana dopada jego ojciec! Chce zabrać synowi pieniądze. Olkowi udaje się uspokoić alkoholika i uświadomić mu, żeby dał Sebastianowi szansę na normalne życie… Wieczorem ksiądz wraca do Anastazji – są sami i już nic nie powstrzyma ich namiętności!!!

Junior spędza sen z powiek Elizie i Jarkowi!

Młodzi Bergowie nie potrafią powiedzieć Juniorowi, że jego ojciec po wyjściu z więzienia walczy o opiekę nad nim. Chłopiec i bez tego ma kłopoty – okazuje się, że w szkole pobił kolegę! Jarek i Eliza są załamani, gdy poznają powód bójki Juniora… Wieczorem, mają niespodziewanego gościa – Janusz Zawada chce poznać syna!

Marta traci szansę na karierę, a Mikołaj ją zyskuje?!

Mikołaj zazdrości Marcie ciekawych wyzwań w związku z jej angażem do sztuki teatralnej. Tymczasem kontrowersyjny reżyser odmawia współpracy Konarskiej, gdy ta prosi go o wywiad. Tymczasem Leśniewski przyjeżdża po narzeczoną do telewizji i dowiaduje się, że to jego czekają nowe wyzwania – zostaje zaproszony na decydujący kasting do programu popularnonaukowego!

Aktualności