Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3152

Na Wspólnej
Na Wspólnej
Na Wspólnej

Beata i Paweł w szponach wielkiej kasy?!

Beatę odwiedza dawna koleżanka z domu dziecka. Diana żali się na biedę i chorobę dziecka. Dziewczyna ma plan na biznes, ale brak jej funduszów. Beata pożycza jej kilkanaście tysięcy! Tymczasem Mirek - nowy sąsiad - odkrywa przed Pawłem wielki świat dużych pieniędzy. Gra w golfa, dom za miastem, wypasiona fura i luźne podejście do życia małżeńskiego bardzo imponują Wójcikowi…

Paulina w stanie krytycznym a Kuba… nie chce żyć!!!

Naćpanego Kubę i nieprzytomną Paulinę odnajduje Przemek. W szpitalu okazuje się, że dziewczyna miała wylew i walczy o życie! Basia i Smolny są przerażeni a roztrzęsiony ojciec Pauliny obwinia Kubę, że chciał zabić jego córkę! Chłopak jest załamany - oznajmia rodzicom, że jeśli jego ukochana umrze, to on też nie chce żyć!!!

Hoffer ratuje Pioruna i… boleśnie rani swoją szefową Karinę!

Operacja ratująca życie młodego piłkarza kończy się sukcesem. Kamil uświadamia prezesowi klubu, że prawie doprowadził do śmierci Pioruna… Po południu u Romana i Honoraty odbywa się przyjęcie urodzinowe Uli. Obecna zdalnie Zuza ze zdziwieniem zauważa Karinę. Kamil decyduje się na rozmowę z szefową. To, co Król słyszy od Hoffera rani ją do żywego!