Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3134

Na Wspólnej
Redakcja - 3134
Redakcja - 3134

Nowak ma dowody, ale… traci dziennikarzy – Naczelny stanie za nim, czy go skreśli?! Igor w końcu uzyskuje dowód, że koncern chemiczny truje środowisko. Chce wypuścić artykuł pogrążający potentata, ale napotyka na bardzo ostry protest swojego zespołu. Nawet Holczyk, autor tekstu, chce się wycofać! Dochodzi do awantury – w decydującym momencie w redakcji pojawia się… Naczelny! Jaki będzie jego wyrok?!

Danka przyjmuje do szkoły uczennicę po przejściach! W szkole Danki pojawia się nowa, wyjątkowo zdolna uczennica – Magda. Dziewczyna śmiało wyznaje dyrektorce, że w poprzedniej szkole była molestowana przez nauczyciela. Jej rodzice nie chcą o tym rozmawiać… Danka ze zdziwieniem widzi, że po lekcjach Magdę zabiera autem dużo starszy mężczyzna!

Beata karci Pawła za rozrzutność a potem… wspólnie toną w zakupowym szale! Paweł budzi się na wielkim kacu. Beata ostro wkurzona – zamiast szukać z nią mieszkania, przepija ich pieniądze! Dla uspokojenia Paweł zabiera ukochaną na zakupy – funduje jej kosztowną biżuterię. Oboje zaczynają szaleć - bardzo drogie prezenty przynoszą też Ziębom…