Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3081

Na Wspólnej
Weronika - 3081
Weronika - 3081

Chora Renata widzi, jak Sławek coraz bardziej się od niej oddala…

Sławek okłamuje Rentę i idzie do sądu na ostateczną rozprawę w sprawie śmierci brata Tani. Po ogłoszeniu wyroku ukochana Dziedzica mdleje. Ten zawozi ją do szpitala, po czym odbiera jej syna ze szkoły. Zabiera Jurę do siebie i opiekuje się nim jak własnym dzieckiem. Renata patrzy na to z ogromnym bólem…

Robert w końcu chce się leczyć – a Weronika zaczyna kłócić się z Agnieszką!

Robert zdecydowany na odwyk – jest w strasznym stanie, próbując żyć w abstynencji! Tymczasem Weronika i Agnieszka spotykają się z Wawrzyniakiem i jego adwokatem – biznesmen nie zgadza się z warunkami rozwodu i zapewnia, że nigdy nie skrzywdził żony. I że… wciąż ją kocha! Olszewska zaczyna wątpić w uczciwość ich klientki. Weronika jest tym oburzona!

Baliszewski gra ostro – Smolny i jego zespół też!

Smolny i jego zespół są wkurzeni - Baliszewski na stanowisko Krzysztofa zatrudnił Barbarę Pulchny, kobietę która nie ma nawet przygotowania dziennikarskiego! Dziennikarze nie zamierzają się poddawać - nieoczekiwanie Adrian otrzymuje od zespołu prezent: misia. Interaktywna zabawka ma… podsłuchiwać i przekazywać wszelkie rozmowy z gabinetu Baliszewskiego!

Aktualności