Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3055

Na Wspólnej
Robert i Weronika - 3055
Robert i Weronika - 3055

Smolny nokautuje Baliszewskiego!!!

Baliszewski, zgodnie z obietnicą daną Basi, chce się zwolnić. Szef nie zgadza się na to – oznajmia, że zmarł jego ojciec i musi wyjechać. Prosi Adriana i Basię, by dogadali się i wspólnie zaopiekowali firmą. Na Baliszewskiego przed biurem czeka Smolny – nokautuje niedoszłego gwałciciela żony! Tymczasem Przemka odwiedza Dagmara – chce wiedzieć, jak duże uczucie ich łączyło…

Robert staje twarzą w twarz z matką dziewczyny, którą zabił!!!

Robert przeżywa prawdziwy koszmar po zabiciu dziewczyny, która napadła na kantor. Tadeusiak nie śpi, nie je, a jego umysł owładnięty jest jedną myślą – znaleźć drugiego napastnika! Weronika kompletnie sobie z nim nie radzi… Na dodatek stan Roberta się pogarsza, kiedy spotyka na komisariacie matkę zabitej dziewczyny!!!

Kamil musi ratować pacjenta przed ordynatorem Adamskim!

Adamski, korzystając z projektu badawczego przejętego po Ostrowskim, ordynuje leczenie nowego pacjenta. Hoffer nie ma wyjścia – mówi zwierzchnikowi o błędach obliczeniowych w projekcie. Adamski jednak mu nie wierzy – wietrzy podstęp! Nie zmienia swoich zaleceń. Kamil musi za wszelką cenę ratować pacjenta!!!

Aktualności