Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 2965

Na Wspólnej
Pocałunek Joanny - 2965
Pocałunek Joanny - 2965

Karol zdobywa Joannę?!

Karol wpada do kliniki Joanny – chce wiedzieć, czy przeczytała jego komiks. Nieoczekiwanie pojawia się nagły pacjent – pies po wypadku! Karol asystuje Bergowej przy operacji, a potem zaprasza panią doktor do kawiarni. Wznosząc toast za uratowanego psiaka… całuje ją namiętnie!

Pola znika – zostawia matce list pożegnalny!!!

Matka Poli alarmuje Zimińską – dziewczyna zniknęła! Niebawem rozwścieczona kobieta wpada do gabinetu dyrektorki i oświadcza, że przenosi córkę z tej szkoły. Danka próbuje uświadomić Kamińskiej, że wszystkiemu winna jest ona sama i sposób w jaki traktuje Polę. Matka dziewczyny zaczyna to rozumieć dopiero, gdy znajduje list pożegnalny od córki!!!

Zuza i Ula przejęte śmiertelną chorobą małej Nastki!

Do Zuzy przychodzi kobieta z córeczką. Ze łzami w oczach błaga, by fundacja pomogła w zebraniu funduszy na operację jej śmiertelnie chorego dziecka. Hofferowa nie zastanawia się ani chwili – każe mamie Nastki zebrać potrzebne dokumenty i daje kobiecie kilkaset złotych z własnego portfela… Świadkiem tego jest Ula, która poruszona decyduje, że sprzeda swoje rzeczy i odda pieniądze na leczenie Nastki.

Aktualności