Aktualności

Mój agent: Jak pogodzić macierzyństwo z pracą zawodową?

Aktualności

Źródło:
tvn.pl

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest aktorką, ale przede wszystkim mamą dwójki dzieci. W serialu "Mój agent" pokazuje, jak łączyć pracę zawodową z macierzyństwem. Czy ma na to jakiś sposób?

Serial "Mój agent" pokazuje kulisy show-biznesu, zabiera widzów w miejsca, do których nie mają dostępu. W 4. odcinku główną bohaterką jest Marta Żmuda-Trzebiatowska. Aktorka gra postać o swoim imieniu i nazwisku i opowiada o problemach, które są jej bliskie. Jako mam dwójki małych dzieci łączy życie domowe z tym zawodowym.

Ten temat, który jest podjęty w moim odcinku, czyli godzenia macierzyństwa z pracą zawodową, jest bardzo realistyczny i mnie też dotyczy. Ten zawód, który uprawiamy, nie jest konwencjonalnym. (...) Jak pracuję, to pracuję bardzo dużo i nie widzę swoich dzieci. Jak nie pracuję, to mam bardzo dużo czasu wolnego dla nich. Dzieci dały mi taki wewnętrzny spokój. Kiedy idę na casting i go nie wygrywam, to myślę, że spędzę więcej czasu z dziećmi.

W serialu zostaje również relacja aktora i agenta. Kim jest dla Marty Żmudy-Trzebiatowskiej jej menadżer? Czy to niezbędna osoba w jej życiu zawodowym?

Mój agent: Agent pełni wiele różnych ról!
Mój agent: Agent pełni wiele różnych ról!

(Moja agentka) czasem jest moim psychologiem, moją przyjaciółką, czasem jest rodzicem, który musi postawić granicę i udzielić mi reprymendy. To jest bardzo wymagający zawód.

Mój agent - co wydarzy się w 4. odcinku?

Marta Żmuda Trzebiatowska ma problemy z Urzędem Skarbowym. By spłacić zaległe należności musi jak najszybciej dostać angaż w nowym projekcie. Marek próbuje przekonać młodego reżysera, że rola striptizerki ekolożki w jego filmie idealnie nadaje się dla jego gwiazdy. Marta niedawno urodziła drugie dziecko. Czy zdąży wrócić do formy przed startem zdjęć?

Oglądaj odcinek w player.pl.

Śledź naszego Instagrama!

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości